Wakacje z Ashtangą Jogą i windsurfing – Chorwacja 25.06-02.07

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wakacyjnego obozu z ashtanga jogą oraz nauką windsurfingu i kitesurfingu. Wyjazd udał się wspaniale. Wszystkim uczestnikom gorąco dziękujemy za energię i znakomitą atmosferę!

Serdecznie zapraszamy na kolejne warsztaty oraz wyjazdy z jogą organizowane przez Ashtanga Yoga Wrocław.

Zdjęcia: Dominika Hull i Ewa Mościńska

Wyjazd skierowany był do wszystkich pragnących relaksu, wyciszenia i oderwania od codzienności, do osób praktykujących jogę regularnie jak również tych zupełnie początkujących, ceniących sobie aktywny wypoczynek z dala od zgiełku cywilizacji w otoczeniu dziewiczej przyrody.

Baza Surfflow to piękny, klimatyczny zakątek Chorwacji. Znajduje się na kempingu ‚RIO’, usytuowanym bezpośrednio przy długiej piaszczystej plaży.
Przepiękne krajobrazy, bogata flora i wyjątkowa jak na Chorwację piaszczysta plaża, a także doskonałe warunki do nauki sportów wodnych to główne zalety tego miejsca.

Miejsce zwane „Chorwacką Kalifornią” stanowi doskonałą bazę dla miłośników windsurfingu i kitesurfingu. Tak więc nasi panowie bez wahania skusili się spróbować puszczania latawców…

Panie w międzyczasie stawiały pierwsze kroki na deskach …
„Czas jest jak wiatr, a my jak fale” …Po dwóch dniach, udało się, wypłynęły!!!

Codzienna poranna i popołudniowa praktyka ashtanga jogi regenerowała, wzmacniała i dodawała nam energii. Esencja ashtangi – oddech, drishti, bandha…

Ciało nie jest sztywne, sztywny jest umysł

K. Pattabhi Jois

Joga jest praktyką miłości i akceptacji.

Każdy może praktykować jogę, młodzi mogą praktykować, starzy mogą praktykować, bardzo starzy mogą praktykować, chorzy mogą praktykować, słabi mogą praktykować, wszyscy z wyjątkiem leniwych ludzi; leniwi nie mogą praktykować jogi.

K. Pattabhi Jois

A po praktyce relaks…

Wspaniałe wodospady Kravica w Bośni i Hercegowinie na długo pozostaną w naszej pamięci!

Wszystkim radosnym i uśmiechniętym buziom raz jeszcze gorąco dziękujemy za obecność cudowną energię i znakomitą atmosferę!

Wielkie podziękowania dla naszej cudownej Pani fotograf Dominiki Hull.


Podziel się swoimi uwagami