Praktyka jogi podczas ciąży

Czy podczas ciąży można praktykować jogę? Odpowiedź brzmi: oczywiście!
Joga jest starożytnym holistycznym systemem, zapewniającym harmonię między ciałem, umysłem i sercem. Jest jedną z najlepszych rzeczy, jakie przyszła mama może zrobić dla siebie i swojego maleństwa w trakcie ciąży.

[su_youtube_advanced url=”https://www.youtube.com/watch?v=WAyyJU68tbE” rel=”no” modestbranding=”yes”]

Jeśli twoja ciąża przebiega bez zakłóceń, to joga jest idealnym systemem ćwiczeń dla Ciebie. Pomoże rozluźnić ciało, uwolnić napięcia i przygotować organizm do porodu.

Joga w ciąży to lepsze samopoczucie i lekarstwo na dolegliwości ciążowe, to także lepsze samopoczucie Twojego przyszłego maleństwa.

Ciąża to okres nieustających przemian, zarówno na poziomie fizycznym, jak i psychicznym czy emocjonalnym. Praktyka jogi podczas tych dziewięciu miesięcy pomoże w łagodny sposób zaadaptować się do nadchodzących zmian.

[su_custom_gallery source=”media: 475,476,492″ link=”lightbox” width=”150″ height=”150″ title=”never”]

Pomoże nam także zauważyć potrzeby własnego ciała, uwolnić emocje, utrzymać aktywność co będzie sprzyjać lepszemu rozwojowi Twojego dziecka.

Przygotuje stawy i kręgosłup do niesienia powiększającego się ciężaru ciała, odciąży kręgosłup i zredukuje bóle pleców, budując siłę nóg.

Pomoże utrzymać zrównoważoną i zbilansowana dietę, zachować sprawność i przyrost masy ciała w granicach normy.

[su_custom_gallery source=”media: 481,483,486,508″ link=”lightbox” width=”150″ height=”150″ title=”never”]

Przez głębokie oddychanie joga oczyszcza organizm z toksyn, uczy balansu i równowagi, pomaga odnaleźć własny rytm dodając pewności siebie i odwagi.

[su_custom_gallery source=”media: 478,372,371,370″ link=”lightbox” width=”150″ height=”150″ title=”never”]


Warning: Attempt to read property "post_type" on int in /home/klient.dhosting.pl/noweseo/ashtangayoga.com.pl/public_html/wp-content/plugins/toolset-blocks/application/controllers/compatibility/wpa-block-editor/wpa-block-editor.php on line 220

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top