Yoga & Surf, Imsouane Maroko 2018

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z naszego ostatniego zimowego wyjazdu z ashtanga jogą oraz nauką surfingu.
Wyjazd, jak zawsze udał się wspaniale.

Maroko – brama Afryki – kusi podróżnika różnorodnością krajobrazów i mozaiką kultur, zupełnie inny, fascynujący świat. Na plaży spotkacie wielbłądy, na drodze osły. Idąc uliczkami poczujecie zapach zielonej herbaty i mięty, którą tutaj kupuje się workami, a cukier używa się tylko kostkami. Tubylcy są przemili i przyjaźni.

W Afrykańską podróż zabraliśmy Was do Imsouane, malowniczej, rybackiej wioski,  do której zjeżdżają się miłośnicy surfingu z całego świata. Imsouane to idealne miejsce do uprawiania surfingu, położone przy dwóch piaszczystych zatokach, jednej otwartej narażonej na wiatry i  drugiej bardziej osłoniętej, w otoczeniu pięknej przyrody . Te dwie główne plaże są oddzielone tylko 100 m spacer i uzupełniają się nawzajem doskonale co czyni  Imsouanne wyjątkowym miejscem dla surferów na wszystkich poziomach zaawansowania. Jednakże szczególnie dobre jest dla osób zaczynających swoją przygodę z surfingiem, gdyż położenie zatoki  znacznie ułatwia trudy wiosłowania.

Dla większości z nas to był pierwszy raz na desce surfinogwe i wszyscy załapali bakcyla.

Nasz codzienny rytuał to :

7,45 zbiórka, spacer na tzw Katedre gdzie na dachu restauracji,w balasku budzącego się słońca w otoczeniu gór i oceanu praktykowaliśmy ashtanga jogę.

10,00 przepyszne śniadanie,

a potem  surf, chill i  relaks… 🙂

i dużo więcej … 🙂

Wszystkim uczestnikom raz jeszcze gorąco dziękujemy za super energię, obecność i znakomitą atmosferę!

Serdecznie zapraszamy na kolejne warsztaty oraz wyjazdy z jogą organizowane przez Ashtanga Yoga Wrocław.

Wielkie podziękowania dla naszej niezastąpionej Pani fotograf Dominiki Hull ( jak zawsze pięknie )


Warning: Attempt to read property "post_type" on int in /home/klient.dhosting.pl/noweseo/ashtangayoga.com.pl/public_html/wp-content/plugins/toolset-blocks/application/controllers/compatibility/wpa-block-editor/wpa-block-editor.php on line 220

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top