Joga na Kołach z Renią Depciuch

4 lutego, 2018

13:00 - 16:00

ul Sienkiewicz 8 A , Wrocław

90 zl

Zainspiruj się Jogą na Kole:

Koło do Jogi to terapeutyczne narzędzie, dzięki któremu możesz urozmaicić, udoskonalić i usprawnić codzienną praktykę jogi. Koło znajduje zastosowanie przy pojedynczych asanach, w których możesz pozostać przez kilkanaście minut, lub dołączyć go do Metody Vinyasa Jogi. Koło polecane jest szczególnie przy napiętych mięśniach, gdyż delikatnie je rozciąga. Sprawdza się przede wszystkim przy wszelkich odgięciach kręgosłupa. To bezpieczny sposób zwiększenia mobilności kręgosłupa. Warsztat Podzielony Będzie na Dwa Bloki.

  • Użyjemy Koła w trakcie spokojnej Praktyki Vinyasa. Ze względu na niezwykły charakter koła, w trakcie płynnej praktyki wykorzystuje się możliwość toczenia go po macie. To niezwykłe ułatwia przejście z pozycji do pozycji. Kulanie Koła po macie to również zabawa i dodatkowa umiejętność
  • Druga Część Warsztatu to praktyka ukierunkowana na poszczególne asany. Pozycje odgięć, stanie na głowie i balanse. Jak używać Koła bezpiecznie.
  • Warsztat Zakończymy przyjemnym relaksem na Kole,

RENIA DEPCIUCH Z wykształcenia filozof, z powołania artystka, z przekonania nauczycielka jogi. Jej fascynacja Ashtanga jogą i filozofią Wschodu to wypadkowa jej wcześniejszych zainteresowań. Absolwentka Uniwersytetu w Katowicach z tytułem magistra filozofii, specjalizacja filozofia sutr Patandżalego oraz tłumaczenie Upaniszad.
Renia rozpoczęła praktykę Yoga Ashtanga z silnym zakorzenieniem w metodzie yogi Iyengara i sztukami walki, które uprawiała przez wiele lat. Obecnie stara się łączyć sztukę bycia kreatywną artystką, z fascynacją rzeźbą i praktyką yogi. Stara się podążać za maksymą: aby móc pomagać innym, musisz najpierw potrafić pomóc samemu sobie. Renia uczyła się u takich nauczycieli jak Isa Wong, Edi Stern, Prem Carlisi i Radha Heather, Iain Grysiak, Boonchu Tanti, Bobbi Misiti. Obecnie jej nauczycielką jest Santina Chard, z którą rozpoczęła praktykę trzeciej serii.

Ramy Czasowe 13-16,00

Koszt 90 zl

Zapisy i info.
Ewa Mościńska
[email protected] tel. 792-25-33-44

Ashtanga i Yin Joga z Renią Depciuch

zobacz kolejne

Join event

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe :)