YOGA RETREAT w Maroko – Imsouane – 09-16 PAŹDZIERNIK 2022

 

Start:  9 października, 2022 14:00

Zakończenie:  16 października, 2022 18:00

 

Maroko . Imsouane Guest House 

 

3 200 PLN , 2 700PLN - early birds

Dołącz do wydarzenia!

Zrób sobie przerwę !

Gorąco zapraszamy do spędzenia z nami niezapomnianych chwil w Maroku październik 2022 Imsouane Maroko

Wyjazd kierowany jest do każdego kto potrzebuje relaksu, wyciszenia i oderwania od codzienności, do osób praktykujących jogę jak również tych zupełnie początkujących ceniących sobie aktywny wypoczynek z dala od zgiełku cywilizacji, w otoczeniu fal i oceanu w odległości zaledwie 40 m od przepięknej piaszczystej plaży.

Maroko – brama Afryki – kusi podróżnika różnorodnością krajobrazów i mozaiką kultur, zupełnie inny, fascynujący świat.Na plaży spotkacie wielbłądy, na drodze osły. Idąc uliczkami poczujecie zapach zielonej herbaty i mięty, którą tutaj kupuje się workami, a cukier używa się tylko kostkami. Tubylcy są przemili i przyjaźni.

W Afrykańską podróż zapraszamy Was do Imsouane, malowniczej, rybackiej wioski, do której zjeżdżają się miłośnicy surfingu z całego świata. Znajdziecie tam idealne miejsca i warunki do uprawiania surfingu – jeden z najlepszych surfowych spotów na świecie .

W programie

Codzienna poranna praktyka ashtanga jogi z podziałem na grupy początkującą (zajęcia prowadzone) i zaawansowaną ( zajęcia w stylu Mysore),

  • wieczorne medytacje,
  • nauka surfingu (opcja dodatkowo płatna),
  • wycieczki fakultatywne.

Zapraszamy także osoby towarzyszące, miejsce idealne by zapomnieć o europejskiej codzienności.

Orientacyjny program dnia:

Niedziela 09 października 2022

przylot, transfer, zakwaterowanie

Poniedziałek – Sobota 10.10 – 15.10 .2022

8,00-9,30 -praktyka jogi (zajęcia w stylu mysore/ prowadzone, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i poziomu zaawansowania uczestników )

10,00 – śniadanie

11:00-17.00 – czas wolny, surfing

18:00 – obiadokolacja

Niedziela 16 października 2022

8,00-9,30- praktyka jogi (zajęcia w stylu mysore / prowadzone, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i poziomu zaawansowania uczestników)

10:00– śniadanie

11:00 – wykwaterowanie, transfer na lotnisko

15:10- odlot

Wyjedziemy wypoczęci i wspaniale zregenerowani !

Cena wyjazdu: 3 200 zł

Early Birds 2 700 zł

Zaliczka 500 zł ( płatna do 15.06.22 )

*zakwaterowanie w pięknych apartamentach z oddzielną kuchnia i małym salonem h (7 noclegów)
*wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
*zajęcia jogi

Dojazd

Samolotem do Agadiru ( we własnym zakresie – są loty z Krakowa w przystępnych cenach dokładnie w tym terminie )i Transfer z lotniska /samochodem i busem  lub taksówka – w cenie wyjazdu

Prowadząca: Ewa Wudzińska

Założycielka szkoły, z wykształcenia ekonomista z zamiłowania joginka,  mama dwójki dzieci Lidii i Huga, wierna i oddana pasjonatka ashtanga jogi w tradycji Sri K. Pattabhi Jois . Od dziecka związana z ruchem, przygodę z jogą rozpoczęła w 2004 roku ćwicząc wg metody B.K.S. Iyengara pod okiem Darka Wojteczka, swojego pierwszego i wieloletniego nauczyciela. Niedługo potem zetknęła się z ashtanga jogą, która od pierwszego momentu urzekła ją swym pięknem i energią, stając się jej codzienną praktyką.

Ewa jest instruktorem rekreacji ruchowej ze specjalnością hatha-jogi / AZS Politechniki Częstochowskiej i posiada uprawnienia do nauczania  nadane przez Ministra Sportu i Turystyki /, ponadto ukończyła kurs nauczycielski z ashtanga jogi z Basią Lipską Wrocław 2009 , Manju Pattabhi Jois Berlin 2010. Od ponad 16 lat praktykuje jogę pod okiem najwybitniejszych nauczycieli ashtanga jogi na świecie ( tj. Sharat Jois, Manju Jois, Rolf  and Marcy Naujokat, Nancy Gilgoff, John Scott i wielu innych – praktyka w Indiach, Hiszpanii,  Berlinie ) Obecnie serce zostawiła w Portugalii gdzie regularnie podróżuje by praktykować pod okiem Tarika Van Prehn i Lei Perfetti.

Na co dzień od ponad 15 lat prowadzi regularne zajęcia z ashtanga jogi. Dzięki codziennej praktyce własnej oferuje uczniom wiedzę popartą doświadczeniem oraz indywidualne podejście. Nauczanie jogi stało się jej pasją, a praktyka jogi życiem. Z radością i zaangażowaniem propaguje świadomy, uważny i zdrowy styl życia.

Zapisy i rezerwacje:

Rezerwacji można dokonać wpłacając 500 zł zaliczki na konto po uprzednim zapisaniu się na listę uczestników mailem: [email protected].

UWAGA ZBIERAMY ZAPISY DO 31 STYCZNIA 2022

Wszystkie szczegóły dotyczące warsztatu oraz rezerwacji:

[email protected] , tel. 792-25-33-44

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA (max 15 osób) DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z naszego ostatniego zimowego wyjazdu z ashtanga jogą oraz nauką surfingu.


Wyjazd, jak zawsze udał się wspaniale.

Więcej zdjęć na naszym blogu:

Yoga & Surf, Imsouane Maroko 2018

Scroll to Top