Jesień z Jogą w Siedlisku Ciszy -Kamieńczyk 10

 

Start:  6 października, 2023 19:00

Zakończenie:  8 października, 2023 11:00

 

Siedlisko Ciszy , Kamieńczyk 10, Kotlina Kłodzka 

 

1 550 , 1 450, 1 400

Dołącz do wydarzenia!

Wspaniale jest od lat wracać do tego samego ukochanego miejsca, gdzie zawsze czeka dobro, ciepły, przepyszny posiłek, ogień w kominku, przemili i  życzliwi gospodarze.

Wspaniale jest od lat  spotykać te same cudowne osoby i razem doświadczać tajników jogi.

Wspaniale jest spotykać nowych uczestników jogicznej podróży.

Na taką podróż zapraszamy WAS w październiku do naszego ulubionego Siedliska Ciszy w Kamieńczyku, które tym razem po raz pierwszy ukaże nam się w nowej poremontowej odsłonie.

Przedłużony weekend, na którym oprócz porannej praktyki jogi będziemy rozwijać i pogłębiać  świadomość ciała i uwagę podczas tematycznych popołudniowych warsztatów, natomiast co wieczór do snu ukołysze nas medytacja dźwięku mis i gongów tybetańskich w wykonaniu Piotra.

Wyjazd kierowany jest do każdego kto potrzebuje relaksu, wyciszenia i oderwania od codzienności, do osób praktykujących jogę jak również tych zupełnie początkujących ceniących sobie aktywny wypoczynek z dala od zgiełku cywilizacji.

Siedlisko Ciszy – Dom Działań Twórczych to wyjątkowo urocze miejsce, w którym tuż po przekroczeniu progu będziesz mógł przełączyć się w tryb slow life. Położone pośród gór Kotliny Kłodzkiej, oddalone od wsi, otoczone naturą, sprzyja wyciszeniu, relaksowi. Rozległy ogród, nastrojowa sala kominkowa z biblioteką, drewniana wybudowana specjalnie na potrzeby zajęć jogi sala, a wszystko wzbogacone przepyszną kuchnią domową, która nieustannie zachwyca i inspiruje każdego spędzającego czas w Kamieńczyku www.agrokotlina.pl

Jeśli praktykujesz jogę i znasz Siedlisko Ciszy nie musimy Cię przekonywać, jeśli to Twój pierwszy raz z nami wierzymy, że będziesz naszym stałym gościem.

Do dyspozycji gości mamy :

Dwa piękne nowe apartamenty:

 • jeden 2- pokojowy ze wspólna łazienką, a w nim 4 miejsca noclegowe
 • drugi trzyosobowy z własną łazienką.
 • dwa pokoje dwuosobowe
 • jeden pokój jednoosobowy
 • Dwa piękne, duże apartamenty zewnętrzne w stodole, gdzie znajduje się sala do jogi ( tam 4 miejsca, chyba, że ktoś zdecyduje się na spanie w łóżku małżeńskim w dwie osoby to wtedy może tam być 6 miejsc )

Kamieńczyk to również doskonałe miejsce dla miłośników górskich wycieczek pieszych i rowerowych, w okolicy masyw Śnieżnika, zabytkowe Międzygórze, Dolna Morawa z wieloma atrakcjami. Zaledwie 15 km od „Siedliska Ciszy” usytuowane jest piękne, czyste jezioro w Pastvinach, stanowiące doskonałe miejsce letniej rekreacji.

http://www.miedzygorze.com.pl/
http://www.dolnimorava.cz/_pl/przezyj-z-nami-duzo-zabawy-latem-w-dolni-morava/
http://zapora-pastwiny-pastviny.czeskiegory.pl/tresc-uzytkownikow/

Ashtanga Joga to najskuteczniejsza metoda jogi dająca, zaskakująco głębokie efekty zarówno na poziomie fizycznym, mentalnym i duchowym.Charakteryzuje się genialnie ułożoną sekwencją asan (pozycji jogi ) połączoną rytmicznym oddechem, które oczyszczają i uzdrawiają ciało czyniąc je lekkim, zdrowym, pełnym siły i witalności oraz umysł, który przepełnia się uczuciem radości, spełnienia i wewnętrzną równowagą.

W programie :

 • Codzienna poranna praktyka ashtanga jogi z podziałem na grupy początkującą (zajęcia prowadzone) i zaawansowaną ( zajęcia w styluMysore)
 • Łagodne popołudniowe zajęcia warsztatowe, medytacja i techniki oddychania
 • Spacery, rozmowy i biesiadowanie i zwiedzanie okolicy
 • Wieczorny koncert mis i gongów
 • Kąpiel w ogrodowej tradycyjnej bani

Orientacyjny program dnia

 • ok 6:00 Poranna medytacja w ciszy przy wschodzie słońca w dolinie ( piękna chwila- dla chętnych )
 • 7.00 – 10:00 praktyka jogi (zajęcia w stylu mysore, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i poziomu zaawansowania uczestników)
 • 10.00 – śniadanie
 • 11:00 – 16:00 – czas wolny – wycieczki
 • 13.00 – lekkie danie lub deser
 • 16-17.30 – warsztat
 • 18:00 – obiad
 • 20:30 – medytacja dźwięku , koncert mis i gongów tybetańskich

Warsztat rozpocznie się w piątek 06.10.2022 obiadem o godz. 19;00, a zakończy się w niedzielę 08.10.2022 śniadaniem ok godz. 11.00.

Wyjedziemy wypoczęci i wspaniale zregenerowani!

Zajęcia jogi poprowadzi:

Ewa Wudzińska

Założycielka szkoły AY, mama Lidii i Huga, joginka, wierna i oddana pasjonatka ashtanga jogi w tradycji Sri K. Pattabhi Jois . Od dziecka energiczna związana z ruchem, przygodę z jogą rozpoczęła w 2005 roku ćwicząc wg metody B.K.S. Iyengara. Niedługo potem zetknęła się z ashtanga jogą, która od pierwszego momentu urzekła ją swym pięknem i energią, stając się jej codzienną praktyką.

Ewa jest instruktorem rekreacji ruchowej ze specjalnością hatha-jogi / AZS Politechniki Częstochowskiej i posiada uprawnienia zawodowe nadane przez Ministra Sportu i Turystyki oraz uprawnienia do nauczania ashtanga jogi kurs nauczycielski z Basią Lipską Wrocław 2009 , Manju Pattabhi Jois Berlin 2010). Blisko 20 lat praktykuje jogę pod okiem jednych z najlepszych nauczycieli ashtanga jogi na świecie.

Na co dzień od ponad 15 lat prowadzi szkołę Ashtanga Yoga Wrocław, gdzie codziennie prowadzi regularne zajęcia z ashtanga jogi, z zaangażowaniem i miłością dzieląc się swoja pasją. Dzięki codziennej praktyce oferuje uczniom wiedzę popartą doświadczeniem oraz indywidualne podejście. Z radością propaguje świadomy i zdrowy styl życia.

.

Inwestycja :

 • W apartamencie zewnętrznym – cena za osobę – 1 550,00
 • W apartamentach na II piętrze domu –  cena za osobę – 1 450,00
 • W pokojach na I piętrze – cena za osobę – 1 400,00

Cena obejmuje:

 • zajęcia jogi, warsztaty
 • koncerty mis i gongów tybetańskich
 • zakwaterowanie w „Siedlisku Ciszy”
 • pyszne wysokiej jakości wyżywienie. ( Kuchnia wegańska i wegetariańska )

Rezerwacja

Rezerwacji można dokonać  przesyłając zgłoszenie drogą mailową na [email protected] i wpłatę (w ciągu 5 dni roboczych) zadatku* w wysokości 200 zł od osoby. Po otrzymaniu zgłoszenia odsyłamy maila z potwierdzeniem rezerwacji miejsca i danymi do przelewu.

Wszystkie szczegóły dotyczące warsztatu oraz rezerwacji
[email protected] tel 792-25-33-44

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA (max 16 osób) DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ

* Zadatek podlega zwrotowi jedynie, jeżeli zwolnione miejsce zostanie zarezerwowane przez inną osobę. Reszta kwoty płatna gotówką na miejscu pierwszego dnia

Zobacz galerię zdjęć z zeszłorocznego sierpniowego pobytu w Kamieńczyku:

Scroll to Top