POŻEGNANIE ROKU Z JOGĄ

 

Start:  31 grudnia, 2023 9:00

Zakończenie:  31 grudnia, 2023 11:00

 

pl Św Macieja 11/7 WROCŁAW 

 

w ramach karnetów, 60 jednorazowe wejście

Dołącz do wydarzenia!

Żegnamy stare, robiąc przestrzeń na nowe !

31.12.2023 godzina 09:00 MEDYTACJA-JOGA ASHTANGA- RELAKSACJA

W ostatni dzień roku 31.12.23 o godzinie 09:00, zanim jeszcze przystąpicie do sylwestrowych przygotowań, gorąco zapraszamy Was do wspólnej praktyki jogi.

Zajęcia przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą w dość nietypowy sposób zakończyć stary rok i jednocześnie poznać, pogłębić i wzbogacić swoją praktykę jogi, dla osób regularnie praktykujących Ashtanga Jogę oraz dla tych którzy niedawno rozpoczęli przygodę z tą metodą i chcą poszerzyć swoją wiedzę i doświadczenie.

W programie Pierwsza Seria Prowadzona Ashtanga Jogi , poprowadzona tak by każdy niezależnie od poziomu zaawansowania mógł czerpać z jej dobrodziejstw.

Praktyka poprzedzona będzie krótka medytacją z intencją na nadchodzący rok i zakończona długim relaksem.

Metoda ASHTANGA JOGI wywodzi się z długiej tradycji nauczania jogi sięgającej blisko 5000 lat. Zasadniczo jest to duchowa praktyka oczyszczająca serce, ciało i umysł, podkreślająca boską naturę stworzenia.

Współcześnie ashtanga joga jest związana z nazwiskiem nauczyciela jogi Sri K. Pattabhi Joisa, zwanego Guruji (1915 – 2009), który z pasją propagował piękno tej praktyki wśród niezliczonej rzeszy ludzi na całym świecie. Jego nauki są obecnie kontynuowane przez jego wnuka R. Sharatha Joisa, kierującego centrum KPJAY w Mysore w Indiach; jego córkę, Sarawati Jois, syna Manju Joisa w Kalifornii w USA oraz wnuczkę Sharmilę Mahesh w Bangalore w Indiach oraz wielu wspaniałych nauczycieli ashtanga jogi na świecie.

Ashtanga Joga to najskuteczniejsza metoda jogi dająca, zaskakująco głębokie efekty zarówno na poziomie fizycznym, mentalnym i duchowym. Charakteryzuje się genialnie ułożoną sekwencją asan (pozycji jogi ) połączoną rytmicznym oddechem, które oczyszczają i uzdrawiają ciało czyniąc je lekkim, zdrowym, pełnym siły i witalności oraz umysł, który przepełnia się uczuciem radości, spełnienia i wewnętrzną równowagą.

Zajęcia jogi poprowadzi:

Gosia Sobolewska

Zawodowo producentka w branży sztuk wizualnych, z wykształcenia filmoznawczyni a z miłości do jogi nauczycielka Ashtanga Vinyasa Jogi. Oddana ashtandze od 2011 roku. W rodzinnym Wrocławiu praktykuje pod okiem Ewy Wudzińskiej i Basi Lipskiej Larsen (Ashtanga Yoga Wroclaw). Swoją przygodę z Ashtangą rozpoczęła u Beaty Darowskiej, u której ukończyła TTC 200H (RYT) Ashtanga Vinyasa Yoga. Miała też szczęście uczestniczyć
w licznych warsztatach prowadzonych przez wielu fantastycznych nauczycieli: Nancy Gilgoff, Manju Joisa, Johna Scotta, Stu Girlinga, Tarika van Prehn i Lei Marie Perfetti. Praktykowała też w Mysore w Indiach u Vijaya Kumara; autoryzowana przez niego do nauczania Pierwszej Serii.

Kocha zwierzęta (jest właścicielką dwóch niesamowitych kotków), przyrodę, podróże oraz szeroko pojętą troskę o siebie. Uważna na życie zgodne z rytmem natury i sezonowość.

Swoją regularną praktykę ashtangi uzupełnia relaksacyjną Yin Yogą, której również uczy. Interesuje się terapią jogą i jej wpływem na polepszenie jakości ludzkiego życia. Brała udział w wielu kursach doszkalających, m.in. z jogi i psychobiologii, jogi czakralnej, MaoYin oraz Yin jogi. Jest także certyfikowaną nauczycielką jogi Nidry.

INWESTYCJA

* dla uczniów AYW w ramach karnetów,

* z kartą multisport z dopłatą 10 zł.

* jednorazowe wejście 60 zł

Kontakt :

Ewa Wudzińska

[email protected]

tel 792-25-33-44

Wszystkie szczegóły dotyczące warsztatu oraz rezerwacji
[email protected] tel 792-25-33-44

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA (max 20 osób) DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ

Scroll to Top