Noworoczny warsztat jogi 01.01.2024

 

Start:  1 stycznia, 2024 16:00

Zakończenie:  1 stycznia, 2024 18:00

 

pl Świętego Macieja 11/7 

 

150,00

Dołącz do wydarzenia!

01.01.2024 godzina 16:00 MEDYTACJA-JOGA ASHTANGA- JOGA NIDRA

W pierwszy dzień nowego roku 01.01..24 o godzinie 16:00 gorąco zapraszamy Was do wspólnej praktyki jogi.

Zajęcia przeznaczone dla wszystkich, którzy w ciszy i spokoju pragną

rozpocząć nowy rok i jednocześnie poznać, pogłębić i wzbogacić swoją praktykę jogi, dla osób regularnie praktykujących jogę oraz dla tych którzy niedawno rozpoczęli swą przygodę i chcą poszerzyć swoją wiedzę i doświadczenie.

W programie praktyka asan z intencją na nowy rok, poprzedzona krótkim ćwiczeniem oddechowym a domkniętą relaksacją prowadzoną inspirowaną jogą nidrą.

Metoda ASHTANGA JOGI wywodzi się z długiej tradycji nauczania jogi sięgającej blisko 5000 lat. Zasadniczo jest to duchowa praktyka oczyszczająca serce, ciało i umysł, podkreślająca boską naturę stworzenia.

Zarówno ashtanga jak i nidra to praktyki jogi szeroko stosowane dla polepszenia jakości naszego życia. Są doskonałym lekarstwem dla świata oszalałego z napięcia. Nidra nazywana też snem psychicznym lub “snem jogicznym”, kojarzona jest z głęboką relaksacją. To jednak przede wszystkim technika medytacyjna, której skutkiem jest odprężenie. Podczas relaksacji z elementami nidry ciało i umysł są rozluźnione. Praktyka polega na wycofaniu zmysłów i świadomym mapowaniu swojego ciała.

Zajęcia jogi poprowadzi:

Gosia Sobolewska

Zawodowo producentka w branży sztuk wizualnych, z wykształcenia filmoznawczyni a z miłości do jogi nauczycielka Ashtanga Vinyasa Jogi. Oddana ashtandze od 2011 roku. W rodzinnym Wrocławiu praktykuje pod okiem Ewy Wudzińskiej i Basi Lipskiej Larsen (Ashtanga Yoga Wroclaw). Swoją przygodę z Ashtangą rozpoczęła u Beaty Darowskiej, u której ukończyła TTC 200H (RYT) Ashtanga Vinyasa Yoga. Miała też szczęście uczestniczyć
w licznych warsztatach prowadzonych przez wielu fantastycznych nauczycieli: Nancy Gilgoff, Manju Joisa, Johna Scotta, Stu Girlinga, Tarika van Prehn i Lei Marie Perfetti. Praktykowała też w Mysore w Indiach u Vijaya Kumara; autoryzowana przez niego do nauczania Pierwszej Serii.

Kocha zwierzęta (jest właścicielką dwóch niesamowitych kotków), przyrodę, podróże oraz szeroko pojętą troskę o siebie. Uważna na życie zgodne z rytmem natury i sezonowość.

Swoją regularną praktykę ashtangi uzupełnia relaksacyjną Yin Yogą, której również uczy. Interesuje się terapią jogą i jej wpływem na polepszenie jakości ludzkiego życia. Brała udział w wielu kursach doszkalających, m.in. z jogi i psychobiologii, jogi czakralnej, MaoYin oraz Yin jogi. Jest także certyfikowaną nauczycielką jogi Nidry.

INWESTYCJA 150

Kontakt :

Ewa Wudzińska

[email protected]

Wszystkie szczegóły dotyczące warsztatu oraz rezerwacji
[email protected] tel 792-25-33-44

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA (max 20 osób) DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ

Scroll to Top