Listopadówka z jogą w Biotanice- 10-14.11.2021

 

Start:  10 listopada, 2021 19:00

Zakończenie:  14 listopada, 2021 16:00

 

Młyńska 15, 58-321 Michałkowa 

 

1000

Dołącz do wydarzenia!

-RESET RETREAT –

LISTOPADÓWKA  Z JOGĄ W BIOTANICE

10-14.11.2021

Jeśli czujesz znudzenie miastem, korkami, złym powietrzem  i ciągłym napływem informacji.

Ten wyjazd jest właśnie dla Ciebie !!!

Wyjazd kierowany jest do każdego kto potrzebuje relaksu, wyciszenia i oderwania od codzienności, do osób praktykujących jogę jak również tych zupełnie początkujących ceniących sobie aktywny wypoczynek z dala od zgiełku cywilizacji, w otoczeniu dziewiczej przyrody, w niewielkiej odległości  od przepięknego lasu, zalewu i zamku GRODNO.

Wyjątkowy czas na, którym oprócz dynamicznej, rozgrzewającej praktyki ashtanga jogi, będziemy delektować się spokojem i ciszą. Poszukamy równowagi i głębokiego relaksu nie tylko w asanie.

Warsztat jest doskonałą okazją do pogłębienia i rozwinięcia praktyki jogi.

Biotanika

Gospodarstwo agroturystyczne położone w malowniczej wioseczce MICHAŁKOWA u podnóża GÓR SOWICH.

Z dala od miejskiego zgiełku i pośpiechu, poza zasięgiem telefonii komórkowej proponujemy wypoczynek, który pozwoli doświadczyć błogiej ciszy, odkryć na nowo przestrzeń „tu i teraz” oraz spędzić świadomie czas z bliskimi.

Więcej info na http://biotanika.net/

To również doskonałe miejsce dla miłośników górskich wycieczek pieszych i rowerowych, w okolicy Góry Sowie, zalew, zamek Grodno.

Ashtanga Joga to najskuteczniejsza metoda jogi dająca, zaskakująco głębokie efekty zarówno na poziomie fizycznym, mentalnym i duchowym.Charakteryzuje się genialnie ułożoną sekwencją asan (pozycji jogi ) połączoną rytmicznym oddechem, które oczyszczają i uzdrawiają ciało czyniąc je lekkim, zdrowym, pełnym siły i witalności oraz umysł, który przepełnia się uczuciem radości, spełnienia i wewnętrzną równowagą.

W programie joga 2 x dziennie

W programie :

 • Codzienna poranna praktyka ashtanga jogi z podziałem na grupy początkującą (zajęcia prowadzone) i zaawansowaną ( zajęcia w stylu Mysore)
 • Popołudniowe zajęcia warsztatowe nastawione na odbudowę i relaks ( w zależności od potrzeb grupy ), techniki oddychania i medytacji.
 • Ceremonia dźwięku- koncert mis i gongów tybetańskich
 • Możliwość masażu dźwiękiem ( opcja dodatkowo płatna ok 150 zl )
 • Możliwość masażu klasycznego (opcja dodatkowo płatna ok 150 zl )
 • Ceremonia ognia i wieczorne uzdrawiające rytuały – ognisko przy strumyku ( jeśli pogoda pozwoli )

 

Orientacyjny program dnia

 • 7.30 – 10.00 praktyka jogi (zajęcia w stylu mysore, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i poziomu zaawansowania uczestników)
 • 10.00 – śniadanie
 • 11-16 – czas wolny ( zostawiamy przestrzeń na regenerację, spacer,książkę czy masaż )
 • 16.00-17.30 – warsztat- Ewa
 • 18:00 – obiad
 • 19:00-ognisko bądź wieczorne atrakcje ( oczyszczające moczenie stóp, rozluźniający kompres imbirowy )
 • 20-21 – ceremonia dźwięku- koncert mis i gongów tybetańskich

Warsztat rozpocznie się w środę 10.11.2021 kolacją o godz. 19.00, a zakończy się w niedzielę 14.11.2021 obiadem ok godz. 16.00.

Wyjedziemy wypoczęci i wspaniale zregenerowani!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z ostatniego pobytu w Biotanice

[custom_gallery source=”media: 3270,3269,3268,3255,3265,3264,3271,3272,3274,3260,3262,3266,3259,3258″ limit=”47″ link=”lightbox” target=”self” width=”150″ height=”150″ title=”never”]

Zajęcia jogi poprowadzi:

Ewa Wudzińska

Założycielka szkoły, z wykształcenia ekonomista z zamiłowania joginka,  mama dwójki dzieci Lidii i Huga, wierna i oddana pasjonatka ashtanga jogi w tradycji Sri K. Pattabhi Jois . Od dziecka związana z ruchem, przygodę z jogą rozpoczęła w 2004 roku ćwicząc wg metody B.K.S. Iyengara pod okiem Darka Wojteczka, swojego pierwszego i wieloletniego nauczyciela. Niedługo potem zetknęła się z ashtanga jogą, która od pierwszego momentu urzekła ją swym pięknem i energią, stając się jej codzienną praktyką.

Ewa jest instruktorem rekreacji ruchowej ze specjalnością hatha-jogi / AZS Politechniki Częstochowskiej i posiada uprawnienia do nauczania  nadane przez Ministra Sportu i Turystyki /, ponadto ukończyła kurs nauczycielski z ashtanga jogi z Basią Lipską Wrocław 2009 , Manju Pattabhi Jois Berlin 2010. Od ponad 16 lat praktykuje jogę pod okiem najwybitniejszych nauczycieli ashtanga jogi na świecie ( tj. Sharat Jois, Manju Jois, Rolf  and Marcy Naujokat, Nancy Gilgoff, John Scott i wielu innych – praktyka w Indiach, Hiszpanii,  Berlinie ) Obecnie serce zostawiła w Portugalii gdzie regularnie podróżuje by praktykować pod okiem Tarika Van Prehn i Lei Perfetti.

Na co dzień od ponad 10 lat prowadzi regularne zajęcia z ashtanga jogi. Dzięki codziennej praktyce własnej oferuje uczniom wiedzę popartą doświadczeniem oraz indywidualne podejście. Nauczanie jogi stało się jej pasją, a praktyka jogi życiem. Z radością i zaangażowaniem propaguje świadomy, uważny i zdrowy styl życia.

Koszt: 1000 zł

Cena obejmuje:

 • zajęcia jogi
 • zakwaterowanie w w Biotanice
 • pełne, wysokiej jakości wyżywienie. ( Kuchnia wegańska i wegetariańska )
 • oczyszczające rytuały
 • codzienną medytacje dźwiękiem -koncert mis i gongów

Rezerwacja

Rezerwacji można dokonać  przesyłając zgłoszenie drogą mailową na [email protected] i wpłatę (w ciągu 5 dni roboczych) zadatku* w wysokości 200 zł od osoby. Po otrzymaniu zgłoszenia odsyłamy maila z potwierdzeniem rezerwacji miejsca i danymi do przelewu.

Wszystkie szczegóły dotyczące warsztatu oraz rezerwacji
[email protected] tel 792-25-33-44

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA (max 17 osób) DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ

* Zadatek podlega zwrotowi jedynie, jeżeli zwolnione miejsce zostanie zarezerwowane przez inną osobę. Reszta kwoty płatna gotówką na miejscu pierwszego dnia

Scroll to Top