Korekty w jodze – Warsztat doszkalający dla nauczycieli-

 

Start:  5 lutego, 2022 11:00

Zakończenie:  5 lutego, 2022 15:00

 

Pl Świętego Macieja 11/7 

 

500 PLN

Dołącz do wydarzenia!

KOREKTY W JODZE! – Kameralny warsztat dla nauczycieli i osób z ugruntowaną praktyką własną ( maksymalnie 10 osób )

Warsztat jest przeznaczony dla nauczycieli i osób regularnie praktykujących jogę (uczęszczających na zajęcia) przez minimum trzy lata, z ugruntowaną praktyka własną.

Warsztat trwa 4 godziny, które obejmują praktykę własną, analizę kluczowych asan i naukę techniki i korekt,

Na warsztatach poruszymy kluczowe zagadnienia dotyczące korekt manualnych i słownych podczas praktyki jogi;

  • Porozmawiamy o znaczeniu dotyku, oraz pracy z energią osobistą podczas zajęć.
  • Będziemy pracować w parach z użyciem niezbędnych pomocy ; własnego ciała, klocków, kół do jogi.
  • Porozmawiamy o wartości obserwacji i budowaniu zaufania.
  • Poruszymy niezwykle ważny temat jakim jest BHP nauczania czyli jak pomagać by korekta była bezpieczna zarówno dla osoby praktykującej jak i nauczyciela udzielającego korekty.

Korekta powinna być mądra i zdecydowana. Czasem mocna innym razem łagodna. Czasem wystarczy tylko impuls, dotknięcie dłoni by pobudzić uśpioną energię bądź nadać kierunek ruchu. To nauczyciel poprzez obserwacje dobiera korekty i uwagi odpowiednie dla każdego ucznia. Jednak by ta wymiana była owocna ze strony ucznia MUSI pojawić się zaufanie, poddanie i rozluźnienie. W ten sposób buduje się niepowtarzalna więź pomiędzy uczniem a nauczycielem…

Więcej dowiecie się na warsztacie . ZAPRASZAMY 🙂

PROWADZI :

Ewa Wudzińska

Założycielka szkoły, z wykształcenia ekonomista z zamiłowania joginka,  mama dwójki dzieci Lidii i Huga, wierna i oddana pasjonatka ashtanga jogi w tradycji Sri K. Pattabhi Jois . Od dziecka związana z ruchem, przygodę z jogą rozpoczęła w 2004 roku ćwicząc wg metody B.K.S. Iyengara pod okiem Darka Wojteczka, swojego pierwszego i wieloletniego nauczyciela. Niedługo potem zetknęła się z ashtanga jogą, która od pierwszego momentu urzekła ją swym pięknem i energią, stając się jej codzienną praktyką.

Ewa jest instruktorem rekreacji ruchowej ze specjalnością hatha-jogi / AZS Politechniki Częstochowskiej i posiada uprawnienia do nauczania  nadane przez Ministra Sportu i Turystyki /, ponadto ukończyła kurs nauczycielski z ashtanga jogi z Basią Lipską Wrocław 2009 , Manju Pattabhi Jois Berlin 2010. Od ponad 16 lat praktykuje jogę pod okiem najwybitniejszych nauczycieli ashtanga jogi na świecie ( tj. Sharat Jois, Manju Jois, Rolf  and Marcy Naujokat, Nancy Gilgoff, John Scott i wielu innych – praktyka w Indiach, Hiszpanii,  Berlinie ) Obecnie serce zostawiła w Portugalii gdzie regularnie podróżuje by praktykować pod okiem Tarika Van Prehn i Lei Perfetti.

Na co dzień od ponad 15 lat prowadzi regularne zajęcia z ashtanga jogi. Dzięki codziennej praktyce własnej oferuje uczniom wiedzę popartą doświadczeniem oraz indywidualne podejście. Nauczanie jogi stało się jej pasją, a praktyka jogi życiem. Z radością i zaangażowaniem propaguje świadomy, uważny i zdrowy styl życia

Inwestycja : 500 PLN

Zapisy:

Ewa Wudzińska
[email protected]
tel. 792-25-33-44
Więcej informacji:
[email protected]

UWAGA!


WARSZTAT ODBĘDZIE SIĘ DLA GRUPY 8 OSÓB MAKSYMANIE 10
( Jeśli nie uzbiera się grupa ZWRACAMY ZALICZKI )

Scroll to Top