Family RETREAT – Chorwacja 25.06-02.07.22

 

Start:  25 czerwca, 2022 15:00

Zakończenie:  2 lipca, 2022 12:00

 

Kamping Rio, Opuzen, Chorwacja 

 

1750 PLN

Dołącz do wydarzenia!

FAMILY RETREAT-

-JOGA-NATURA-RODZINA-WIND- KITESURFING-

-Południe Chorwacji baza CAMP  SURFFLOW

Jeśli czujesz zmęczenie miastem, korkami, tłokiem i ciągłym napływem informacji. Ten wyjazd jest właśnie dla Ciebie !!!

Wyjazd w szczególności dedykowany jest rodziną z dziećmi, ale również każdemu kto potrzebuje relaksu, wyciszenia i oderwania od codzienności, do osób praktykujących jogę jak również tych zupełnie początkujących ceniących sobie aktywny wypoczynek z dala od zgiełku cywilizacji, w otoczeniu dziewiczej przyrody, w odległości zaledwie 10 m od piaszczystej plaży. Szeroka, długa i piaszczysta plaża, płaskie zejście do wody, płytka woda ponad 50 metrów od brzegu  czynią to miejsce idealnym dla dzieci.

Gwarantujemy wakacyjną, przyjazną atmosferę zarówno dla rodziców jak i dzieci.

KEMPING
Baza Surfflow znajduje się na kempingu ‚RIO’, usytuowanym wzdłuż długiej piaszczystej plaży, w pobliżu ujścia rzeki Neretwy. Od strony morza kemping osłonięty jest wysokimi cyprysami, natomiast w części namiotowej cień zapewniają drzewka oliwne. Miejsce zwane „Chorwacką Californią”, jest jednym z atrakcyjniejszych w Południowej Dalmacji, kameralne, oddalone od zatłoczonych kurortów turystycznych. RIO stanowi również doskonałą bazę wypadową do dalszych podróży po południowej części Chorwacji oraz tak bliskiej Bośni i Hercegowiny.

AKWEN
Akwen wodny to bardzo bezpieczna zatoka; osłonięty jest od południowo-wschodniej strony wyspą, od północnej cyplem , a na wprost widać w oddali Półwysep Peljesac.
Szeroka, długa i piaszczysta plaża, płaskie zejście do wody, płytka woda ponad 50 metrów od brzegu oraz wiatr termiczny wiejący najczęściej side-on-shore i on-shore czynią to miejsce idealnym do nauki windsurfingu.

ZAKWATEROWANIE
Mieszkać będziemy w willowych, czteroosobowych namiotach, umiejscowionych  na zacienionej, oliwkowej część kempingu. Każdy namiot posiada dwie osobne sypialnie, duży przedsionek. Część sypialniana  zajmuje 3,90m x 2,10m, wyposażona jest w materace piankowe, koce, poduszki, regały  dla każdej osoby. Przedsionek to 6m2 przestrzeni, w której znajduje się ogrodowy stół z 4 krzesłami, szafka oraz oświetlenie. Do każdego namiotu podłączona jest energia elektryczna.
Dla  gości jest dostępna osobna strefa sanitarna w budynku oraz na świeżym powietrzu ze słodką wodą.

Ashtanga Joga to  najskuteczniejsza metoda jogi dająca, zaskakująco głębokie efekty zarówno na poziomie fizycznym, mentalnym i duchowym.
Charakteryzuje się genialnie ułożoną sekwencją asan (pozycji jogi ) połączoną rytmicznym oddechem, które oczyszczają i uzdrawiają ciało czyniąc je lekkim, zdrowym, pełnym siły i witalności oraz  umysł, który przepełnia się uczuciem radości, spełnienia i wewnętrzną równowagą.

W programie :

 • Codzienna poranna  praktyka ashtanga jogi z podziałem na grupy początkującą  (zajęcia prowadzone) i zaawansowaną ( zajęcia w stylu Mysore)
 •  Popołudniowe zajęcia tematyczne – dostosowane do potrzeb grupy ( np otwieranie bioder, wygięcia do tyły, wzmacnianie mięśni wewnętrznych brzucha, praktyka z użyciem pomocy klocków i kół,  sesje regeneracyjne,)
 • nauka windsurfingu 7,5 godzin ( 5 dni po 1,5 godziny dziennie ) – opcja dodatkowo płatna.

Ćwiczyć będziemy na ponad 100 metrowym, w części zadaszonym tarasie a także na plaży, jeżeli grupa będzie miała na to ochotę. Opieka doświadczonej nauczycielki podczas całego wyjazdu zapewni precyzyjną korektę oraz indywidualne wskazówki dla każdego ćwiczącego. Zapraszamy wszystkich tych, którzy chcieliby zapoznać się i poszerzyć wiedzę i umiejętności z zakresu ashtanga jogi.

Zapraszamy także osoby towarzyszące, miejsce idealne dla dzieci.

Orientacyjny program dnia:

Sobota 25 czerwca

15:00 – zakwaterowanie (możliwe od 11,00 )

16:00-18:00 – łagodna praktyka  (po podróży)

18:00 – obiadokolacja

Niedziela 26 czerwca – Piątek 02 lipca

7:00-8:00 – kawę/herbatę/

8:00-10:30 – praktyka jogi (zajęcia w stylu mysore/ prowadzone, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i poziomu zaawansowania  uczestników )

10:30 – śniadanie

11:00-16:00 – czas wolny

16:00-17,45 – zajęcia warsztatowe, pranayama,  medytacja

18:00 – obiadokolacja

Sobota 02 lipca


7:00-8:00 – kawę/herbatę/
8:00-10:30 – praktyka jogi (zajęcia w stylu mysore/ prowadzone, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i poziomu zaawansowania  uczestników )
10:30 – śniadanie
12:00 – wykwaterowanie

Wyjedziemy wypoczęci i wspaniale zregenerowani !

Cena wyjazdu:

1 750 zł ( joga )

1 950 zł  ( joga z nauką windsurfingu )

1750 zł +  350 Euro nauka kiteserfingu    ( joga, kite )

750 dzieci od lat 3

Zobacz kilka zdjęć z poprzednich wakacji w Chorwacji:

Cena obejmuje:

 • zakwaterowanie w willowych namiotach 4-osobowych (7 noclegów)
 • wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
 • zajęcia jogi
 • naukę windsurfingu 7,5 godziny ( 5 dni po 1,5 godziny –opcja dodatkowo płatna )
 • wyżywienie HB (śniadania i obiadokolacje). Posiłki przygotowywane są przez doświadczonego polskiego kucharza

DOJAZD
Transport własny

ATRAKCJE NA KEMPINGU:

Do tego miejsca przyciąga dziewicza, przyroda, piaszczysta plaża oraz lecznicze błota zalecane w chorobach reumatycznych i kręgosłupa; natomiast czyste morze bogate w ryby jest także idealnym miejscem dla wędkarzy. Udane wakacje są tutaj gwarantowane.

Możliwe wycieczki fakultatywne (jeśli grupa będzie miała ochotę):

 • Trogir i Split – zwiedzanie z przewodnikiem (100 e grupa, transport własny)
 • Zwiedzanie samodzielne:
 • Ston (największy w Europie mur obronny)

 półwysep Pelijesac (Orebic, wyspa Korcula)

 • Dubrownik
 •  Riwiera Makarska
 • Omiś ( możliwość spływów rzecznych )

W Bośni i Hercegowinie:

 •  wodospady Kravica
 • Mostar (zabytkowe miasto tureckie)
 • Medjugorje (miejsce objawień Maryjnych)

Dodatkowo płatne:
opłata klimatyczna obowiązkowa:
-3 zł lub 5 kun / osoba dorosła / dzień
-1,5 zł lub 2,5 kuny / młodzież 12-18 lat / dzień o
-0 zł / dzieci poniżej 12 lat
– szkolenie windsurfingowe (prowadzone w grupach 4-8 osobowych)Specjalnie dla naszej grupy 15% zniżki na cały cennik kursów dostępny na stronie http://surfflow.pl/oferta/ pod hasłem szkolenia windsurfingowe
– wypożyczenie  deski SUP (Stand Up Paddle) 15ł za godzinę
– ewentualne wycieczki fakultatywne,
Istnieje możliwość przedłużenia pobytu. W tej sprawie prosimy o kontakt z Beatą Błażejowską (tel. 661944544 email: [email protected] lub [email protected])

Prowadząca: Ewa Wudzińska

Założycielka szkoły, z wykształcenia ekonomista z zamiłowania joginka,  mama dwójki dzieci Lidii i Huga, wierna i oddana pasjonatka ashtanga jogi w tradycji Sri K. Pattabhi Jois . Od dziecka związana z ruchem, przygodę z jogą rozpoczęła w 2004 roku ćwicząc wg metody B.K.S. Iyengara pod okiem Darka Wojteczka, swojego pierwszego i wieloletniego nauczyciela. Niedługo potem zetknęła się z ashtanga jogą, która od pierwszego momentu urzekła ją swym pięknem i energią, stając się jej codzienną praktyką.

Ewa jest instruktorem rekreacji ruchowej ze specjalnością hatha-jogi / AZS Politechniki Częstochowskiej i posiada uprawnienia do nauczania  nadane przez Ministra Sportu i Turystyki /, ponadto ukończyła kurs nauczycielski z ashtanga jogi z Basią Lipską Wrocław 2009 , Manju Pattabhi Jois Berlin 2010. Od ponad 16 lat praktykuje jogę pod okiem najwybitniejszych nauczycieli ashtanga jogi na świecie ( tj. Sharat Jois, Manju Jois, Rolf  and Marcy Naujokat, Nancy Gilgoff, John Scott i wielu innych – praktyka w Indiach, Hiszpanii,  Berlinie ) Obecnie serce zostawiła w Portugalii gdzie regularnie podróżuje by praktykować pod okiem Tarika Van Prehn i Lei Perfetti.

Na co dzień od ponad 10 lat prowadzi regularne zajęcia z ashtanga jogi. Dzięki codziennej praktyce własnej oferuje uczniom wiedzę popartą doświadczeniem oraz indywidualne podejście. Nauczanie jogi stało się jej pasją, a praktyka jogi życiem. Z radością i zaangażowaniem propaguje świadomy, uważny i zdrowy styl życia.

Zapisy i rezerwacje:


Rezerwacji można dokonać wpłacając 300 zł zaliczki na konto po uprzednim zapisaniu się na listę uczestników mailem: [email protected].

Zaliczka podlega zwrotowi jedynie, jeżeli zwolnione miejsce zostanie zarezerwowane przez inną osobę. Reszta kwoty płatna przelewem przed rozpoczęciem warsztatu lub gotówką na miejscu pierwszego dnia wyjazdu.

Wszystkie szczegóły dotyczące warsztatu oraz rezerwacji:

[email protected]  tel. 792-25-33-44

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA (max 16 osób) DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ

Scroll to Top