Warsztat -Stanie na rękach

 

Start:  13 kwietnia, 2024 11:00

Zakończenie:  13 kwietnia, 2024 14:00

 

Trzebnicka 12/1 

 

300,00 - early birds 250 ( płatne do 29.02 )

Dołącz do wydarzenia!

Stanie na rękach w praktyce ashtanga jogi. 

Zapraszamy Was serdecznie na warsztaty stania na rękach osadzone w kontekście ashtanga vinyasa jogi. Podobnie jak praktyka ashtangi, balansowanie na rękach to nieustająca i zmienna przygoda 🙂

To, jak intensywnie włączamy stanie na rękach do praktyki jogi zależne jest często nie tylko od naszych indywidualnych preferencji, ale także od szkoły czy metody, według której zaleceń praktykujemy. Warto jednak zgłębiać ten element niezależnie od tradycji czy wyznaczników estetycznych określonych stylów. 

Stanie na rękach wymaga bardzo całościowego podejścia w praktyce, drobiazgowości i wytrwałości. To praktyka, która buduje kontakt z ciałem, uczy cierpliwości i pokory, generując przy tym zaskakująco dużo radości na każdym etapie. To jednocześnie odrębna i bogata dyscyplina, zgłębiana przez lata przez znakomitych praktyków ruchu.

Warsztat, na który zapraszamy, opiera się na wiedzy, która czerpana jest zarówno od nauczycieli jogi jak i handbalancerów.

Celem warsztatów będzie dostarczenie Wam narzędzi i skutecznych sposobów na to, by świadomie budować siłę w pozycjach balansowych (nie tylko na rękach) i rozwijać się w swojej praktyce asan. Będziemy przebudowywać utarte schematy ruchowe i dodawać świadomą pracę tam, gdzie znajdziemy na to przestrzeń.

Poznanie wyznaczników technicznych stania na rękach pomoże dodać nową perspektywę do Waszej praktyki jogi

PROWADZI :

Alicja Rozwadowska

Certyfikowaną nauczycielka ashtanga vinyasa jogi i medytacji, na co dzień praktykuje i uczy w poznańskiej szkole w Yoga Loft. Ashtanga vinyasa joga jest piękną praktyką indywidualną, która sprzyja budowaniu uważności i pogłębianiu świadomości. Jej fizyczny wymiar jest punktem wyjścia do tego, co dzieje się w nas na innych płaszczyznach.

Każdego dnia przekonuję się, że podstawą praktyki ashtangi jest systematyczność, cierpliwość i spokój, a jej dynamiczny charakter uziemia i uskrzydla jednocześnie.

INWESTYCJA : 300 PLN, EARLY BIRDS 250 do 29.02.2024

Zapisy:

Ewa Wudzińska
[email protected]
tel. 792-25-33-44


Więcej informacji:
[email protected]

Scroll to Top