Zanurzeni w ashtange – DWÓR NIEPRZEŚNIA 24-28.08.2020

Start 24 sierpnia, 2020
Zakończenie 28 sierpnia, 2020

19:00 - 13:00

Nieprześnia 1, 32-700

1300, 1000

Nieprześnia 1 –  24-28.08.2020

Jeśli czujesz zmęczenie  miastem,  tłokiem i ciągłym napływem informacji !

Ponadto w wyjątkowym miejscu i w wyjątkowy sposób pragniesz spędzić ostatni tydzień wakacji .

Ten wyjazd jest właśnie dla Ciebie.

Wyjazd, na którym czeka Was duża dawka zdrowia i praktyki jogi, nieziemsko dobre i super zdrowe jedzenie, gdzie oprócz dynamicznej, intensywnej praktyki ashtanga jogi, będziemy delektować się spokojem i ciszą. Poszukamy równowagi i głębokiego relaksu nie tylko w asanie.

Wyjazd kierowany jest do każdego kto potrzebuje relaksu, wyciszenia i oderwania od codzienności, do osób praktykujących jogę jak również tych zupełnie początkujących ceniących sobie aktywny, zdrowy wypoczynek z dala od zgiełku cywilizacji w otoczeniu zieleni i malowniczej okolicy.

Wyjątkowy urok Pogórza Karpackiego, piękna rzeźba terenu, bliska odległość od turystycznych atrakcji – Zamku w Wiśniczu, kopalni soli w Bochni, zabytkowych, ludowych kościołów na Małopolskim Szlaku Architektury Drewnianej i przede wszystkim zaciszna atmosfera sprawiają, że Nieprześnia 1 to dobre miejsce do rekreacji i aktywnego wypoczynku.

Nieprześnia 1

Nieprześnia 1 to uroczy ekskluzywny kompleks wypoczynkowy otoczony pięciohektarowym parkiem. Mieści się w nim m.in. zabytkowy dworek z 1934 roku, jabłoniowy sad, warzywnik i staw.

Do dyspozycji gości oddajemy 20 miejsc noclegowych w gustownie urządzonych pokojach z łazienkami, przestronną restaurację typu slow food, zabytkową kamienną piwnicę, saunę, gabinet masażu i salę do ćwiczeń z podgrzewaną podłogą.
To idealne miejsce dla osób poszukujących aktywnego wypoczynku i wyciszenia.

Więcje info na https://www.nieprzesnia1.com/

Ashtanga Joga to najskuteczniejsza metoda jogi dająca, zaskakująco głębokie efekty zarówno na poziomie fizycznym, mentalnym i duchowym. Charakteryzuje się genialnie ułożoną sekwencją asan (pozycji jogi ) połączoną rytmicznym oddechem, które oczyszczają i uzdrawiają ciało czyniąc je lekkim, zdrowym, pełnym siły i witalności oraz umysł, który przepełnia się uczuciem radości, spełnienia i wewnętrzną równowagą.

W programie :

 • Codzienna poranna praktyka ashtanga jogi z podziałem na grupy początkującą (zajęcia prowadzone) i zaawansowaną ( zajęcia w stylu Mysore)
 • Zdrowe oczyszczające posiłki oparte na wysokiej jakości ekologicznej żywności,
 • Popołudniowe zajęcia warsztatowe ( w zależności od potrzeb grupy ), techniki oddychania i medytacji.
 • Ceremonia dźwięku- koncert mis i gongów tybetańskich
 • Możliwość masażu dźwiękiem ( opcja dodatkowo płatna ok 150 zl )

Orientacyjny program dnia :

 • 7.00 – 9.00 praktyka jogi (zajęcia w stylu mysore, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i poziomu zaawansowania uczestników)
 • 09.30 – śniadanie
 • 13.30 – obiad
 • 16.00-17.30 – warsztat
 • 18:00 – kolacja
 • 20-21 -wieczorna medytacja, ceremonia dźwięku- koncert mis i gongów tybetańskich,

Warsztat rozpocznie się w poniedziłek 24.08.2020 kolacją o godz. 19.00, a zakończy się w piątek 28.08.2020 obiadem ok godz. 13.00. Wyjedziemy wypoczęci i wspaniale zregenerowani!

Zajęcia jogi poprowadzi:

Ewa Wudzińska

Założycielka szkoły, z wykształcenia ekonomista z zamiłowania joginka,  mama dwójki dzieci Lidii i Huga, wierna i oddana pasjonatka ashtanga jogi w tradycji Sri K. Pattabhi Jois . Od dziecka związana z ruchem, przygodę z jogą rozpoczęła w 2004 roku ćwicząc wg metody B.K.S. Iyengara pod okiem Darka Wojteczka, swojego pierwszego i wieloletniego nauczyciela. Niedługo potem zetknęła się z ashtanga jogą, która od pierwszego momentu urzekła ją swym pięknem i energią, stając się jej codzienną praktyką.

Ewa jest instruktorem rekreacji ruchowej ze specjalnością hatha-jogi / AZS Politechniki Częstochowskiej i posiada uprawnienia do nauczania  nadane przez Ministra Sportu i Turystyki /, ponadto ukończyła kurs nauczycielski z ashtanga jogi z Basią Lipską Wrocław 2009 , Manju Pattabhi Jois Berlin 2010. Od ponad 16 lat praktykuje jogę pod okiem najwybitniejszych nauczycieli ashtanga jogi na świecie ( tj. Sharat Jois, Manju Jois, Rolf  and Marcy Naujokat, Nancy Gilgoff, John Scott i wielu innych – praktyka w Indiach, Hiszpanii,  Berlinie ) Obecnie serce zostawiła w Portugalii gdzie regularnie podróżuje by praktykować pod okiem Tarika Van Prehn i Lei Perfetti.

Na co dzień od ponad 12 lat prowadzi regularne zajęcia z ashtanga jogi. Dzięki codziennej praktyce własnej oferuje uczniom wiedzę popartą doświadczeniem oraz indywidualne podejście. Nauczanie jogi stało się jej pasją, a praktyka jogi życiem. Z radością i zaangażowaniem propaguje świadomy, uważny i zdrowy styl życia.

Zapisy i rezerwacje:

Rezerwacji można dokonać wpłacając 200 zł zaliczki na konto po uprzednim zapisaniu się na listę uczestników mailem: [email protected]

Koszt: 1320 zł
Osoba nie ćwicząca jogi: 1000 zł.
Dzieci śpiące z rodzicami bezpłatnie,

Cena obejmuje:

 • zajęcia jogi
 • zakwaterowanie w Nieprześni
 • koncert gongów i mis tybetańskich
 • pełne, wysokiej jakości wyżywienie. ( Kuchnia wegańska i wegetariańska )

Rezerwacja

Rezerwacji można dokonać  przesyłając zgłoszenie drogą mailową na [email protected] i wpłatę (w ciągu 5 dni roboczych) zadatku* w wysokości 200 zł od osoby. Po otrzymaniu zgłoszenia odsyłamy maila z potwierdzeniem rezerwacji miejsca i danymi do przelewu.

Wszystkie szczegóły dotyczące warsztatu oraz rezerwacji
[email protected] tel 792-25-33-44

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA (max 20 osób) DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ

* Zadatek podlega zwrotowi jedynie, jeżeli zwolnione miejsce zostanie zarezerwowane przez inną osobę. Reszta kwoty płatna gotówką na miejscu pierwszego dnia

 

Wieczorny kurs jogi dla początkujących - start 11.03.2020

zobacz kolejne

Join event

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe :)