Ujarzmić drugą serię ashtanga jogi vol. 3 -21.11.2020

21 listopada, 2020

10:30 - 13:30

pl Św Macieja 11/7 , Wrocław - Nadodrze

150,00

Gorąco zapraszamy Was na intensywny warsztat poświęcony Pogłębionej Praktyce Ashtanga Jogi z Ewą Wudzińska.
 
Warsztaty dedykowany osobą praktykującym ashtanga jogę, które regularnie praktykują pierwszą serię ashtanga jogi i które chcą poznać, pogłębić i wzbogacić swoją praktykę z doświadczoną nauczycielką Ewą Wudzińską.
 

Ewa Wudzińska:

Z wykształcenia ekonomista z zamiłowania joginka. Założycielka szkoły, mama Lidii i Huga, wierna i oddana pasjonatka jogi w tradycji Sri K. Pattabhi Jois . Od ponad 15 lat praktykuje jogę pod okiem wielu najlepszych światowych nauczycieli jogi. Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością hatha-jogi .Nauczyciel Ashtanga jogi, od dziecka związana z ruchem. Na co dzień od ponad10 lat prowadzi regularne zajęcia z ashtanga jogi wg tradycji Shri K Pattabhi Jois z zaangażowaniem i miłością dzieląc się swoja pasją. Dzięki regularnej codziennej praktyce oferuje uczniom wiedzę popartą doświadczeniem oraz indywidualne podejście. Z radością i zaangażowaniem propaguje świadomy i zdrowy styl życia. Nauczanie jogi stało się jej pasją, a praktyka jogi życiem.
 
Metoda ASHTANGA JOGI wywodzi się z długiej tradycji nauczania jogi sięgającej blisko 5000 lat. Zasadniczo jest to duchowa praktyka oczyszczająca serce, ciało i umysł, podkreślająca boską naturę stworzenia.
Współcześnie ashtanga joga jest związana z nazwiskiem nauczyciela jogi Sri K. Pattabhi Joisa, zwanego Guruji (1915 – 2009), który z pasją propagował piękno tej praktyki wśród niezliczonej rzeszy ludzi na całym świecie. Jego nauki są obecnie kontynuowane przez jego wnuka R. Sharatha Joisa, kierującego centrum KPJAY w Mysore w Indiach; jego córkę, Sarawati Jois, syna Manju Joisa w Kalifornii w USA oraz wnuczkę Sharmilę Mahesh w Bangalore w Indiach oraz wielu wspaniałych nauczycieli ashtanga jogi na świecie.
 

Na warsztatach :

  • *porozmawiamy o liczonych korzyściach zdrowotnych i o tym jak praktyka jogi wpływa na nasze życie codzienne i transformuje nas,
  • *porozmawiamy o liczonych korzyściach zdrowotnych i o tym jak praktyka jogi wpływa na nasze życie codzienne i transformuje nas,
  • *powrócimy do podstaw i powiemy sobie czym jest i jak ważna jest Tristana w praktyce ashtanga jogi ( dristhi, oddechu ujjayi i bandhy),
  • *porozmawiamy o tym kiedy i jak rozpocząć praktykę drugiej serii Ashtanga Jogi ( Nadi Shodhana ), omówimy tzw splity czyli momenty przejścia do drugiej serii.
  • *szczegółowo krok po kroku przeanalizujemy wybrane, kluczowe asany pierwszej i drugiej serii ashtanga jogi takie jak :Marchiasany A-D, Bhujapidasana, Kuramsan- Suptakuramsa, Kapotasna , Eka -pada shirshasana, Pinchumayurasana
  • *poznacie pozycję przejściowe oraz przygotowujące ciało praktyki zaawansowanych asan,
  • *porozmawiamy jak dostosować praktyke do cyklu tygodnia, miesiąca oraz osobistej energii, tak by praktyka była dla nas budująca i uzdrawijąca.
 
To i dużo więcej dowiecie się na warsztatach…

PLAN WARSZTATU:

Sobota-07.11.2020
 
10:30-12:30– Wprowadzenie oraz praktyka połowy pierwszej serii i drugiej ashtanga jogi (maksymalnie do Pinchumayurasany w zależności od stopnia zaawnsownia uczestników)

12:00-13:30 – Medytacja, zajęcia tematyczne, omówienie kluczowych aspektów ashtanga jogi ( jak wyżej ) Pytania i odpowiedzi.
 
Koszt 150 zl.
 
Warunkiem uczestnictwa jest uiszczenie bezzwrotnej zaliczki w wysokości 60 PLN.
 
Konto zostanie podane po wcześniejszej rejestracji mailowej :
 
UWAGA !!!
 
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA MAX 10 OSÓB
 
Kontakt :
Ewa Wudzińska
tel 792-25-33-44
 
Do zobaczenia na macie ♥
 

Zimówka z Ashtanga Jogą w Kamieńczyku 06-10.01.2020

zobacz kolejne

Join event

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe :)