DŁUGI WEEKEND STYCZNIOWY W KAMIEŃCZYKU – ASHTANGA JOGA, GONGI, SNOWBOARD, NARTY, SANKI…05-08.01-2017

Start 5 stycznia, 2017
Zakończenie 8 stycznia, 2017

- brak informacji -

Siedlisko Ciszy, Kamieńczyk

650 zł, osoba nie ćwicząca jogi: 500. Dzieci śpiące z rodzicami bezpłatnie.

Spędź z nami początek 2017 roku z uśmiechem i pozytywną energią!!!

Z niebywałą radością po raz kolejny, zapraszamy na kilka magicznych dni, do wspaniałego Kamieńczyka.
Siedlisko Ciszy – Dom Działań Twórczych to wyjątkowo urocze miejsce położone pośród gór Kotliny Kłodzkiej, oddalone od wsi, otoczone naturą, sprzyja wyciszeniu, relaksowi i całkowitemu oderwaniu od zgiełku miasta. www.agrokotlina.pl

To również doskonałe miejsce dla miłośników sportów zimowych i górskich spacerów. W pobliżu znajdują się stoki narciarskie: po stronie Czeskiej ((ok.20 km) Říčky v Orlických horách, Dolní Morava, Červená Voda, oraz Polska Czarna Góra.
w okolicy masyw Śnieżnika, zabytkowe Międzygórze,
http://www.miedzygorze.com.pl/
http://www.skiricky.cz/
http://www.dolnimorava.cz/_pl/sciezka-w-oblokach/
http://www.czarnagoraresort.pl/

W programie codzienna poranna praktyka Ashtanga Jogi, dwa wieczorne koncerty gongów i mis tybetańskich, spacery, wyprawy na stok, popołudniowe sesje regeneracyjne, oglądnie filmów i wieczorne biesiadowanie. Wszystko wzbogacone przepyszną kuchnią domową, która nieustannie zachwyca i inspiruje każdego spędzającego czas w Kamieńczyku.

Ashtanga Joga to najskuteczniejsza metoda jogi dająca, zaskakująco głębokie efekty zarówno na poziomie fizycznym, mentalnym i duchowym. Charakteryzuje się genialnie ułożoną sekwencją asan (pozycji jogi) połączoną rytmicznym oddechem, które oczyszczają i uzdrawiają ciało czyniąc je lekkim, zdrowym, pełnym siły i witalności oraz umysł, który przepełnia się uczuciem radości, spełnienia i wewnętrzną równowagą.

Orientacyjny program dnia

  • 7.30 – 10.00 poranna  praktyka ashtanga jogi z podziałem na grupy początkującą (zajęcia prowadzone) i zaawansowaną (zajęcia w stylu mysore, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i poziomu zaawansowania  uczestników)
  • 10:00 – śniadanie
  • 11:00 – 16:00 -czas wolny/ spacery, wyprawy na stok
  • 13:00 –lekkie danie lub  deser
  • 16:00 -18:00 – zajęcia warsztatowe, pranayama,  medytacja
  • 18:00 – obiad
  • 20:00 – koncert gongów

Warsztat rozpoczniemy kolacją w czwartek 5 stycznia 2017 r. o godz. 20:00. Zakończymy w niedzielę 8 stycznia 2017 r. obiadem o godz. 17:00. Wyjedziemy wypoczęci i wspaniale zregenerowani.

UWAGA! Plan może ulec delikatnym zmianom w zależności od potrzeb grupy!

Koszt: 650, Osoba nie ćwicząca jogi: 500. Dzieci śpiące z rodzicami bezpłatnie.
Cena obejmuje zajęcia jogi, koncert gongów, wyżywienie oraz pobyt.
Cena nie obejmuje karnetów na stok.

Zobacz kilka zdjęć z poprzednich wyjazdów do Kamieńczyka:

[su_custom_gallery source=”media: 525,531,516,514,512,504,506,505,539,540,541,543,515″ link=”lightbox” width=”150″ height=”150″ title=”never”]

Prowadząca: Ewa Mościńska

Od dziecka energiczna związana z ruchem, przygodę z jogą rozpoczęła w 2005 roku ćwicząc wg metody B.K.S. Iyengara.. Niedługo potem zetknęła się z ashtanga jogą , która od pierwszego momentu urzekła ją swym pięknem i energią, stając się jej codzienną praktyką. Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością hatha-jogi / AZS Politechniki Częstochowskiej uprawnienia zawodowe nadane przez Ministra Sportu i Turystyki /, nauczyciel Ashtanga jogi. ( kurs nauczycielski z Basią Lipską Wrocław 2009 , Manju Pattabhi Jois Berlin 2010). Od ponad 11 lat praktykuje jogę pod okiem wielu najlepszych światowych nauczycieli ( praktyka w Indiach, w Hiszpanii, w Berlinie). Na co dzień od ponad 5 lat prowadzi regularne zajęcia z ashtanga jogi wg tradycji Shri K Pattabhi Jois w Abhaya Studio Jogi, z zaangażowaniem i miłością dzieląc się swoja pasją. Dzięki regularnej codziennej praktyce oferuje uczniom wiedzę popartą doświadczeniem oraz indywidualne podejście. Z radością propaguje świadomy i zdrowy styl życia.

[su_custom_gallery source=”media: 425″ link=”lightbox” width=”150″ height=”150″ title=”never”]

Rezerwacja

Rezerwacji można dokonać wpłacając 300 zł zaliczki na konto po uprzednim zapisaniu się na listę uczestników mailem: [email protected].

Zaliczka podlega zwrotowi jedynie, jeżeli zwolnione miejsce zostanie zarezerwowane przez inną osobę. Reszta kwoty płatna przelwem przed rozpoczęciem warsztatu lub gotówką na miejscu pierwszego dnia wyjazdu.

Wszystkie szczegóły dotyczące warsztatu oraz rezerwacji
:
[email protected], tel. 792-25-33-44

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA (max 15 osób) DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ!!!

Warsztaty z Przemkiem Nadolnym - Sztuka i Piękno Ashtanga Jogi

zobacz kolejne