Pożegnanie roku z jogą 31.12.20 godz.15:30

31 grudnia, 2020

15:30 - 19:00

ul. Świętego Macieja 11/7, 50-244 Wrocław- Nadodrze

wg cennika

Żegnamy stare, robiąc przestrzeń na nowe !

W ostatni dzień roku 31.12.20 o godzinie 15:30, zanim jeszcze przystąpicie do sylwestrowych przygotowań, gorąco zapraszamy Was do wspólnej praktyki jogi.

Zajęcia przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą w dość nietypowy sposób zakończyć stary rok i jednocześnie poznać, pogłębić i wzbogacić swoją praktykę jogi, dla osób regularnie praktykujących Ashtanga Jogę oraz dla tych którzy niedawno rozpoczęli przygodę z tą metodą i chcą poszerzyć swoją wiedzę i doświadczenie.

W programie Pierwsza Seria Prowadzona Ashtanga Jogi , poprowadzona tak by każdy niezależnie od poziomu zaawansowania mógł czerpać z jej dobrodziejstw.
Praktyka poprzedzona będzie krótka medytacją z intencją na nadchodzący rok i zakończona długim relaksem z dźwiękiem.

Metoda ASHTANGA JOGI wywodzi się z długiej tradycji nauczania jogi sięgającej blisko 5000 lat. Zasadniczo jest to duchowa praktyka oczyszczająca serce, ciało i umysł, podkreślająca boską naturę stworzenia.
Współcześnie ashtanga joga jest związana z nazwiskiem nauczyciela jogi Sri K. Pattabhi Joisa, zwanego Guruji (1915 – 2009), który z pasją propagował piękno tej praktyki wśród niezliczonej rzeszy ludzi na całym świecie. Jego nauki są obecnie kontynuowane przez jego wnuka R. Sharatha Joisa, kierującego centrum KPJAY w Mysore w Indiach; jego córkę, Sarawati Jois, syna Manju Joisa w Kalifornii w USA oraz wnuczkę Sharmilę Mahesh w Bangalore w Indiach oraz wielu wspaniałych nauczycieli ashtanga jogi na świecie.

PROWADZI – Ewa Wudzińska

Założycielka szkoły, z wykształcenia ekonomista z zamiłowania joginka,  mama dwójki dzieci Lidii i Huga, wierna i oddana pasjonatka ashtanga jogi w tradycji Sri K. Pattabhi Jois . Od dziecka związana z ruchem, przygodę z jogą rozpoczęła w 2004 roku ćwicząc wg metody B.K.S. Iyengara pod okiem Darka Wojteczka, swojego pierwszego i wieloletniego nauczyciela. Niedługo potem zetknęła się z ashtanga jogą, która od pierwszego momentu urzekła ją swym pięknem i energią, stając się jej codzienną praktyką.

Ewa jest instruktorem rekreacji ruchowej ze specjalnością hatha-jogi / AZS Politechniki Częstochowskiej i posiada uprawnienia do nauczania  nadane przez Ministra Sportu i Turystyki /, ponadto ukończyła kurs nauczycielski z ashtanga jogi z Basią Lipską Wrocław 2009 , Manju Pattabhi Jois Berlin 2010. Od ponad 16 lat praktykuje jogę pod okiem najwybitniejszych nauczycieli ashtanga jogi na świecie ( tj. Sharat Jois, Manju Jois, Rolf  and Marcy Naujokat, Nancy Gilgoff, John Scott i wielu innych – praktyka w Indiach, Hiszpanii,  Berlinie ) Obecnie serce zostawiła w Portugalii gdzie regularnie podróżuje by praktykować pod okiem Tarika Van Prehn i Lei Perfetti.

Na co dzień od ponad 10 lat prowadzi regularne zajęcia z ashtanga jogi. Dzięki codziennej praktyce własnej oferuje uczniom wiedzę popartą doświadczeniem oraz indywidualne podejście. Nauczanie jogi stało się jej pasją, a praktyka jogi życiem. Z radością i zaangażowaniem propaguje świadomy, uważny i zdrowy styl życia.

KOSZT
* dla uczniów AYW w ramach karnetów,
* z kartą multisport z dopłątą 7 zł.
* jednorazowe wejście 45 zł
——————————————————————————————
Kontakt :
Ewa Wudzińska
[email protected]
tel 792-25-33-44

Pokaż mniej

Ashtanga INTRO - KURS dla początkujących- start 03.02.2021

zobacz kolejne

Join event

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe :)