Pożegnanie roku z jogą 31.12.19 godz.17:00

31 grudnia, 2019

17:00 - 19:00

ul. Świętego Macieja 11/7, 50-244 Wrocław- Nadodrze

wg cennika

Żegnamy stare, robiąc przestrzeń na nowe !

W ostatni dzień roku 31.12.19 o godzinie 17:00, zanim jeszcze przystąpicie do sylwestrowych przygotowań, gorąco zapraszamy Was do wspólnej praktyki jogi.

Zajęcia przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą w dość nietypowy sposób zakończyć stary rok i jednocześnie poznać, pogłębić i wzbogacić swoją praktykę jogi, dla osób regularnie praktykujących Ashtanga Jogę oraz dla tych którzy niedawno rozpoczęli przygodę z tą metodą i chcą poszerzyć swoją wiedzę i doświadczenie.

W programie Pierwsza Seria Prowadzona Ashtanga Jogi , poprowadzona tak by każdy niezależnie od poziomu zaawansowania mógł czerpać z jej dobrodziejstw.
Praktyka poprzedzona będzie krótka medytacją z intencją na nadchodzący rok i zakończona długim relaksem z dźwiękiem.

Metoda ASHTANGA JOGI wywodzi się z długiej tradycji nauczania jogi sięgającej blisko 5000 lat. Zasadniczo jest to duchowa praktyka oczyszczająca serce, ciało i umysł, podkreślająca boską naturę stworzenia.
Współcześnie ashtanga joga jest związana z nazwiskiem nauczyciela jogi Sri K. Pattabhi Joisa, zwanego Guruji (1915 – 2009), który z pasją propagował piękno tej praktyki wśród niezliczonej rzeszy ludzi na całym świecie. Jego nauki są obecnie kontynuowane przez jego wnuka R. Sharatha Joisa, kierującego centrum KPJAY w Mysore w Indiach; jego córkę, Sarawati Jois, syna Manju Joisa w Kalifornii w USA oraz wnuczkę Sharmilę Mahesh w Bangalore w Indiach oraz wielu wspaniałych nauczycieli ashtanga jogi na świecie.

PROWADZI – Agnieszka Berlińska

Szczęśliwa mama dwójki dzieci. Od wczesnego dzieciństwa interesuje się muzyką, a w szczególności ariami operowymi. Nie wyobraża sobie życia bez ruchu – pływanie, spacer, jazda na rowerze, hiking, bieganie lub sauny – bez co najmniej jednej z tych aktywności dziennie czuje się niespełniona. Pierwsze kroki na drodze Yogi stawiała w 2008 roku pod okiem Maxa Czenszaka. Powoli odkrywała świat Ashtangi praktykując przez kolejne lata w jego szkole. Od 2011 roku uczęszczała na zajęcia do Pawła Jarnickiego w 2014 roku poznała Ewę Mościńską Od 2015 roku aktywnie uczestniczy w życiu szkoły Ashtanga Yoga Wrocław, a od 2016 roku asystuje i prowadzi w niej zajęcia. Praktykowała na warsztatach prowadzonych przez Przemka Nadolnego, Krystiana Mesjasza i Małgorzaty Kubus-Kwiatkowskiej nieustannie podnosi swoje umiejętności nauczycielskie oraz rozwija swoją pasję do jogi. Miłośniczka kuchni wegetariańskiej i świadomego dbania o swoje zdrowie.

KOSZT
* dla uczniów AYW w ramach karnetów,
* z kartą multisport z dopłątą 5 zł.
* jednorazowe wejście 30 zł
——————————————————————————————
Kontakt :
Ewa Wudzińska
[email protected]
tel 792-25-33-44

Pokaż mniej

Walentynkowy weekend w Kamieńczyku 14-16.02.2020

zobacz kolejne

Join event

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe :)