Zimówka z Ashtanga Jogą w Kamieńczyku 06-10.01.2020

Start 6 stycznia, 2021
Zakończenie 10 stycznia, 2021

12:00 - 17:00

Siedlisko Ciszy, Kamieńczyk

1 300

Doświadcz mocy, ciesz się spokojem!

Zwolenników aktywnego wypoczynku zapraszamy na zimowy długi weekend do wspaniałego, wyjątkowego Kamieńczyka.

Siedlisko Ciszy – Dom Działań Twórczych to wyjątkowo urocze miejsce położone pośród gór Kotliny Kłodzkiej, oddalone od wsi, otoczone naturą, sprzyja wyciszeniu, relaksowi i całkowitemu oderwaniu od zgiełku miasta.

http://www.agrokotlina.pl

To również doskonałe miejsce dla miłośników górskich spacerów i sportów zimowych.
w okolicy masyw Śnieżnika, zabytkowe Międzygórze, w pobliżu znajdują się stoki narciarskie:
po stronie Czeskiej (ok.20 km) Říčky v Orlických horách, Dolní Morava, Červená Voda, oraz Polska Czarna Góra

http://www.miedzygorze.com.pl/
http://www.skiricky.cz/
http://www.dolnimorava.cz/_pl/sciezka-w-oblokach/
http://www.czarnagoraresort.pl/

W programie codzienna poranna praktyka Ashtanga Jogi, spacery, wyprawy na stok, popołudniowe sesje regeneracyjne, oglądnie filmów i wieczorne biesiadowanie. Wszystko wzbogacone przepyszną kuchnią domową, która nieustannie zachwyca i inspiruje każdego spędzającego czas w Kamieńczyku.

Ashtanga Joga to najskuteczniejsza metoda jogi dająca, zaskakująco głębokie efekty zarówno na poziomie fizycznym, mentalnym i duchowym. Charakteryzuje się genialnie ułożoną sekwencją asan (pozycji jogi) połączoną rytmicznym oddechem, które oczyszczają i uzdrawiają ciało czyniąc je lekkim, zdrowym, pełnym siły i witalności oraz umysł, który przepełnia się uczuciem radości, spełnienia i wewnętrzną równowagą.

Orientacyjny program dnia

  • 7.30 – 10.00 poranna  praktyka ashtanga jogi z podziałem na grupy początkującą (zajęcia prowadzone) i zaawansowaną (zajęcia w stylu mysore, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i poziomu zaawansowania  uczestników)
  • 10.00 – śniadanie
  • 11:00 – 16:00 -czas wolny/ spacery, wyprawy na stok
  • 13.00 –lekkie danie lub  deser
  • 16:00 -18:00 – zajęcia warsztatowe, pranayama,  medytacja
  • 18:00 – obiad
  • wieczorny chill, rozmowy przy kominku, książka przy dobrej herbacie
  • medytacja dźwiękiem, koncert mis i gongów tybetańskich

Warsztat rozpoczniemy objadem we środę  06 stycznia 2021 r. o godz.12:00 zakończymy w niedzielę 10 stycznia 2021 r. obiadem o godz.17,00.

Wyjedziemy wypoczęci i wspaniale zregenerowani !

UWAGA! Plan może ulec delikatnym zmianom w zależności od potrzeb grupy!

Zobacz galerię zdjęć z poprzednich wyjazdów do Kamieńczyka:

Prowadząca:

Ewa Wudzińska

Założycielka szkoły, z wykształcenia ekonomista z zamiłowania joginka,  mama dwójki dzieci Lidii i Huga, wierna i oddana pasjonatka ashtanga jogi w tradycji Sri K. Pattabhi Jois . Od dziecka związana z ruchem, przygodę z jogą rozpoczęła w 2004 roku ćwicząc wg metody B.K.S. Iyengara pod okiem Darka Wojteczka, swojego pierwszego i wieloletniego nauczyciela. Niedługo potem zetknęła się z ashtanga jogą, która od pierwszego momentu urzekła ją swym pięknem i energią, stając się jej codzienną praktyką.

Ewa jest instruktorem rekreacji ruchowej ze specjalnością hatha-jogi / AZS Politechniki Częstochowskiej i posiada uprawnienia do nauczania  nadane przez Ministra Sportu i Turystyki /, ponadto ukończyła kurs nauczycielski z ashtanga jogi z Basią Lipską Wrocław 2009 , Manju Pattabhi Jois Berlin 2010. Od ponad 16 lat praktykuje jogę pod okiem najwybitniejszych nauczycieli ashtanga jogi na świecie ( tj. Sharat Jois, Manju Jois, Rolf  and Marcy Naujokat, Nancy Gilgoff, John Scott i wielu innych – praktyka w Indiach, Hiszpanii,  Berlinie ) Obecnie serce zostawiła w Portugalii gdzie regularnie podróżuje by praktykować pod okiem Tarika Van Prehn i Lei Perfetti.

Na co dzień od ponad 10 lat prowadzi regularne zajęcia z ashtanga jogi. Dzięki codziennej praktyce własnej oferuje uczniom wiedzę popartą doświadczeniem oraz indywidualne podejście. Nauczanie jogi stało się jej pasją, a praktyka jogi życiem. Z radością i zaangażowaniem propaguje świadomy, uważny i zdrowy styl życia.

Koszt: 1 300,00 zł

Cena nie obejmuje karnetów na stok.

Rezerwacja

Rezerwacji można dokonać wpłacając 200 zł zaliczki na konto po uprzednim zapisaniu się na listę uczestników mailem: [email protected].

Zaliczka podlega zwrotowi jedynie, jeżeli zwolnione miejsce zostanie zarezerwowane przez inną osobę. Reszta kwoty płatna przelwem przed rozpoczęciem warsztatu lub gotówką na miejscu pierwszego dnia wyjazdu.

Wszystkie szczegóły dotyczące warsztatu oraz rezerwacji
:
[email protected], tel. 792-25-33-44

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA (max 15 osób) DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ!!!

Pożegnanie roku z jogą 31.12.20 godz.15:30

zobacz kolejne