Długi styczniowy weekend w Kamieńczyku 03.01.2020-06.01.2019

Start Styczeń 3, 2020
Zakończenie Styczeń 6, 2020

19:00 - 17:00

Siedlisko Ciszy, Kamieńczyk 10, Kotlina Kłodzka

750,00

-ASHTANGA JOGA- SNOWBORD- NARTY,-SANKI…i dużo więcej

Siedlisko Ciszy- Kamieńczyk-Kotlina Kłodzka

 
Zwolenników aktywnego wypoczynku zapraszam na kilak magicznych dni, spędzonych w kameralnym gronie do wspaniałego Kamieńczyka.
Siedlisko Ciszy – Dom Działań Twórczych to wyjątkowo urocze miejsce położone pośród gór Kotliny Kłodzkiej, oddalone od wsi, otoczone naturą, sprzyja wyciszeniu , relaksowi i całkowitemu oderwaniu od zgiełku miasta. www.agrokotlina.pl

To również doskonałe miejsce dla miłośników sportów zimowych i górskich spacerów. W pobliżu znajdują się stoki narciarskie: po stronie Czeskiej ((ok.20 km) Říčky v Orlických horách, Dolní Morava, Červená Voda, oraz Polska Czarna Góra.
w okolicy masyw Śnieżnika, zabytkowe Międzygórze,
http://www.miedzygorze.com.pl/
http://www.skiricky.cz/
http://www.dolnimorava.cz/_pl/sciezka-w-oblokach/
http://www.czarnagoraresort.pl/

W programie joga 2 x dziennie

*Codzienna poranna praktyka ashtanga jogi z podziałem na grupy początkującą (zajęcia prowadzone) i praktykujący ( zajęcia w stylu Mysore)

* Popołudniowe zajęcia tematyczne np:

  • asana klinik-omówinie kluczowych i najważnieszych pozycji pierwszej serii ,
  • ćwiczenia wspomagające praktykę asan z użyciem kół do jogi, otwarcia bioder i wygięcia w tył,
  • W ostai dzień wyciszjąca sekewncja księżycowa
  • 108 powitań słońca

* techniki oddychania

*  wyprawa na stok,

*  spacery, oglądnie filmów i wieczorne biesiadowan

Orientacyjny program dnia

*  7.30 – 10.00 poranna  praktyka ashtanga jogi z podziałem na grupy początkującą (zajęcia prowadzone) i zaawansowaną (zajęcia w stylu mysore, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i poziomu zaawansowania  uczestników)

*  10:00 – śniadanie

* 11:00 – 16:00 -czas wolny/ spacery, wyprawy na stok

* 13:00 –lekkie danie lub  deser

*  16:00 -18:00 – zajęcia warsztatowe, pranayama,  medytacja

* 18:00 – obiad.

 

Warsztat rozpoczniemy kolacja w piątek 03 stycznia 2020r. o godz.19.00 Zakończymy w poniedziałek 06 stycznia 2020 r. obiadem o godz.17,00

Wyjedziemy wypoczęci i wspaniale zregenerowani!

UWAGA! Plan może ulec delikatnym zmianom w zależności od potrzeb grupy!

Zajęcia jogi poprowadzi:

Ewa Wudzińska

Założycielka szkoły, mama dwójki dzieci Lidii i Huga, joginka, wierna i oddana pasjonatka ashtanga jogi w tradycji Sri K. Pattabhi Jois . Od dziecka związana z ruchem, przygodę z jogą rozpoczęła w 2004 roku ćwicząc wg metody B.K.S. Iyengara pod okiem Darka Wojteczka, swojego pierwszego i wieloletniego nauczyciela. Niedługo potem zetknęła się z ashtanga jogą, która od pierwszego momentu urzekła ją swym pięknem i energią, stając się jej codzienną praktyką.

Ewa jest instruktorem rekreacji ruchowej ze specjalnością hatha-jogi / AZS Politechniki Częstochowskiej i posiada uprawnienia do nauczania  nadane przez Ministra Sportu i Turystyki /, ponadto ukończyła kurs nauczycielski z ashtanga jogi z Basią Lipską Wrocław 2009 , Manju Pattabhi Jois Berlin 2010. Od ponad 16 lat praktykuje jogę pod okiem najwybitniejszych nauczycieli ashtanga jogi na świecie ( Tj. Sharat Jois, Manju Jois, Rolf  and Marcy Naujokat, Nancy Gilgoff, John Scott i wielu innych – praktyka w Indiach, Hiszpanii,  Berlinie ) Obecnie serce zostawiła w Portugalii gdzie regularnie podróżuje by praktykować pod okiem Tarika Van Prehn i Leai Perfetti.

Na co dzień od ponad 10 lat prowadzi regularne zajęcia z ashtanga jogi. Dzięki codziennej praktyce własnej oferuje uczniom wiedzę popartą doświadczeniem oraz indywidualne podejście. Naucznie jogi stało sie jej pasją, a praktyka jogi życiem. Z radością i zaangażowaniem propaguje świadomy i zdrowy styl życia.

Koszt:

 750 zł

Cena obejmuje:

* zajęcia jogi,

* zakwaterowanie w „Siedlisku Ciszy”

* pełne, wysokiej jakości wyżywienie. ( Kuchnia wegańska i wegetariańska )

Rezerwacja

Rezerwacji można dokonać  przesyłając zgłoszenie drogą mailową na [email protected] i wpłatę (w ciągu 5 dni roboczych) zadatku* w wysokości 200 zł od osoby. Po otrzymaniu zgłoszenia odsyłamy maila z potwierdzeniem rezerwacji miejsca i danymi do przelewu.

Wszystkie szczegóły dotyczące warsztatu oraz rezerwacji
[email protected] tel 792-25-33-44

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA (max 17 osób) DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ

* Zadatek podlega zwrotowi jedynie, jeżeli zwolnione miejsce zostanie zarezerwowane przez inną osobę. Reszta kwoty płatna gotówką na miejscu pierwszego dnia

 

Sylwester z joga 2019/2020

zobacz kolejne

Join event

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe :)