Ashtanga joga w Siedlisku Ciszy w Kamieńczyku

Start 12 sierpnia, 2016
Zakończenie 15 sierpnia, 2016

- brak informacji -

Siedlisko Ciszy, Kamieńczyk

660 zł; osoba nie ćwicząca jogi: 560 zł; dzieci śpiące z rodzicami bezpłatnie

Warsztat jest okazją do pogłębienia i rozwinięcia praktyki jogi.
Wyjazd kierowany jest do każdego kto potrzebuje relaksu, wyciszenia i oderwania od codzienności, do osób praktykujących jogę jak również tych zupełnie początkujących ceniących sobie aktywny wypoczynek z dala od zgiełku cywilizacji

Siedlisko Ciszy – Dom Działań Twórczych to wyjątkowo urocze miejsce położone pośród gór Kotliny Kłodzkiej, oddalone od wsi, otoczone naturą, sprzyja wyciszeniu, relaksowi. Rozległy ogród, nastrojowa sala kominkowa z biblioteką, wybudowana specjalnie na potrzeby zajęć jogi sala, a wszystko wzbogacone przepyszną kuchnią domową, która nieustannie zachwyca i inspiruje każdego spędzającego czas w Kamieńczyku www.agrokotlina.pl

To również doskonałe miejsce dla miłośników górskich wycieczek pieszych i rowerowych, w okolicy masyw Śnieżnika, zabytkowe Międzygórze, Dolna Morawa z wieloma atrakcjami. Zaledwie 15 km od „Siedliska Ciszy” usytuowane jest piękne, czyste jezioro w Pastvinach, stanowiące doskonałe miejsce letniej rekreacji.

http://www.miedzygorze.com.pl/
http://www.dolnimorava.cz/_pl/przezyj-z-nami-duzo-zabawy-latem-w-dolni-morava/
http://zapora-pastwiny-pastviny.czeskiegory.pl/tresc-uzytkownikow/

Ashtanga Joga to najskuteczniejsza metoda jogi dająca, zaskakująco głębokie efekty zarówno na poziomie fizycznym, mentalnym i duchowym.

Charakteryzuje się genialnie ułożoną sekwencją asan (pozycji jogi ) połączoną rytmicznym oddechem, które oczyszczają i uzdrawiają ciało czyniąc je lekkim, zdrowym, pełnym siły i witalności oraz umysł, który przepełnia się uczuciem radości, spełnienia i wewnętrzną równowagą.

W programie joga 2 x dziennie

 • Codzienna poranna praktyka ashtanga jogi z podziałem na grupy początkującą (zajęcia prowadzone) i zaawansowaną ( zajęcia w stylu Mysore)
 • Popołudniowe zajęcia warsztatowe (otwieranie bioder, wygięcia do tyłu, wzmacnianie mięśni wewnętrznych brzucha, sesje regeneracyjne)
 • techniki oddychania
 • spacery, oglądnie filmów i wieczorne biesiadowanie

Orientacyjny program dnia

 • 7.30 – 10 praktyka jogi (zajęcia w stylu mysore, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i poziomu zaawansowania uczestników)
 • 10.00 – śniadanie
 • 11:00 – 16:00 – czas wolny
 • 13.00 – lekkie danie lub deser
 • 16:00 – 18:00 – zajęcia warsztatowe, pranayama, medytacja
 • 18:00 – obiad

Warsztat rozpocznie się w piątek 12.08.16 kolacją o godz. 20.00, a zakończy się w ponidziałek15.08.16 obiadem ok godz. 17.00. Wyjedziemy wypoczęci i wspaniale zregenerowani!

Zajęcia jogi poprowadzi Ewa Mościńska

Od dziecka energiczna związana z ruchem, przygodę z jogą rozpoczęła w 2005 roku ćwicząc wg metody B.K.S. Iyengara.. Niedługo potem zetknęła się z ashtanga jogą , która od pierwszego momentu urzekła ją swym pięknem i energią, stając się jej codzienną praktyką. Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością hatha-jogi / AZS Politechniki Częstochowskiej uprawnienia zawodowe nadane przez Ministra Sportu i Turystyki /, nauczyciel Ashtanga jogi. ( kurs nauczycielski z Basią Lipską Wrocław 2009 , Manju Pattabhi Jois Berlin 2010). Od ponad 11 lat praktykuje jogę pod okiem wielu najlepszych światowych nauczycieli ( praktyka w Indiach, w Hiszpanii, w Berlinie). Na co dzień od ponad 5 lat prowadzi regularne zajęcia z ashtanga jogi wg tradycji Shri K Pattabhi Jois w Abhaya Studio Jogi, z zaangażowaniem i miłością dzieląc się swoja pasją. Dzięki regularnej codziennej praktyce oferuje uczniom wiedzę popartą doświadczeniem oraz indywidualne podejście. Z radością propaguje świadomy i zdrowy styl życia.

Koszt: 660 zł
Osoba nie ćwicząca jogi: 560 zł.
Dzieci śpiące z rodzicami bezpłatnie,

Cena obejmuje:

 • zajęcia jogi,
 • zakwaterowanie w „Siedlisku Ciszy”
 • pełne, wysokiej jakości wyżywienie.

Rezerwacja

Rezerwacji można dokonać osobiście w recepcji Abhaya Studio Jogi lub przesyłając zgłoszenie drogą mailową na [email protected] i wpłatę (w ciągu 5 dni roboczych) zadatku* w wysokości 300 zł od osoby. Po otrzymaniu zgłoszenia odsyłamy maila z potwierdzeniem rezerwacji miejsca i danymi do przelewu.

Wszystkie szczegóły dotyczące warsztatu oraz rezerwacji
[email protected] tel 792-25-33-44

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA (max 15 osób) DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ

* Zadatek podlega zwrotowi jedynie, jeżeli zwolnione miejsce zostanie zarezerwowane przez inną osobę. Reszta kwoty płatna gotówką na miejscu pierwszego dnia wyjazdu.

DŁUGI WEEKEND STYCZNIOWY W KAMIEŃCZYKU - ASHTANGA JOGA, GONGI, SNOWBOARD, NARTY, SANKI…05-08.01-2017

zobacz kolejne